OGŁOSZENIE O REKRUTACJI PRACOWNIKA

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nad Regą" w Gryficach zatrudni pracownika na stanowisko: „Elektryk - Konserwator".

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1.    Prace związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV
       w obiektach i zasobach mieszkaniowych Spółdzielni.
2.    Diagnozowanie oraz usuwanie awarii i uszkodzeń w nadzorowanym sprzęcie oraz instalacjach.
3.    Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy.
4.    Konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych, wykonywanie okresowych przeglądów/ oględzin.
5.    Inne prace konserwacyjne w obiektach i zasobach mieszkaniowych Spółdzielni.
6.    Wymiana żarówek.
7.    Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części.
8.    Montaż urządzeń i instalacji elektrycznych.
9.    Współpraca z serwisami zewnętrznymi (domofony).
10.  Uzyskanie uprawnień elektrycznych do 1KV.
11.  Dbałość o powierzony sprzęt.
12.  Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
13.  Przestrzeganie wymogów jakościowych i zasad BHP.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
1.    Wykształcenia o profilu kierunkowym (zawodowe/średnie elektryk, energetyk lub pokrewne).
2.    Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zawodzie elektryka.
3.    Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku.
4.    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

WYMAGANIA DODATKOWE:
1.    Podstawowe umiejętności czytania dokumentacji i schematów elektrycznych.
2.    Samodzielność, umiejętność organizacji pracy, dyskrecja.
3.    Komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność, dokładność, terminowość, sumienność,
       zaangażowanie, inicjatywa.
4.    Wysoka kultura osobista.
5.    Umiejętność pracy w zespole.
6.    Mile widziana obsługa komputera (word, excel).

OFERUJEMY:
1.    Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (początkowo na czas określony, docelowo na czas nieokreślony)
       po 3-miesięcznym okresie próbnym.
2.    Świadczenia socjalne.
3.    Grupowe ubezpieczenie na życie.
4.    Możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Programach Kapitałowych.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
1.    List motywacyjny.
2.    CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej.
3.    Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (poświadczone przez
       kandydata za zgodność z oryginałem).
4.    Kserokopie świadectw pracy dokumentujących posiadanie wymaganego okresu zatrudnienia.
5.    Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych (do pobrania wraz z klauzulą
       informacyjną RODO ze strony internetowej Spółdzielni w zakładce „Dokumenty" pod adresem:
       www.smnadrega.pl).

SPOSÓB ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Regą" przy ul. Jana Dąbskiego 48, 72-300 Gryfice w terminie do 19 kwietnia 2024 r. w zaklejonych kopertach z dopiskiem: Nabór na stanowisko elektryka-konserwatora w Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Regą" w Gryficach.
Istnieje możliwość przesłania skanów dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: spoldzielnia@smnadrega.pl.
W przypadku dokumentów przesłanych drogą pocztową liczy się data wpływu.
Dokumenty złożone po wyżej określonym terminie mogą nie być brane pod uwagę.
Oferty, które nie spełnią wymagań formalnoprawnych będą mogły być odebrane do dnia 30 kwietnia 2024 r. Dokumenty nieodebrane w w/w terminie zostaną komisyjnie zniszczone.
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
O dalszym przebiegu procedury naboru i terminach wybrani kandydaci będą poinformowani telefonicznie lub drogą elektroniczną (e-mail), bądź odrębnym pismem. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej  Spółdzielni.

                                                                                                                  ZARZĄD SPÓŁDZIELNI

zobacz więcej ogłoszeń

Godziny przyjęć interesantów

Spółdzielnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

Przewodniczący Rady Nadzorczej przyjmuje - spotyka się z interesantami po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nad Regą", ul. Jana Dąbskiego 48, 72-300 Gryfice Telefon: 91 384 35 08 Administracja: 91 384 28 28 Księgowość: 91 384 35 07
Telefon alarmowy w przypadku awarii lub zdarzeń losowych: 605 031 296
Adres e-mail: spoldzielnia@smnadrega.pl